FANDOM

 • Aquawin

  قیمت دستگاه حضور و غیاب

   امروزه در اکثر مرکز ها  از جمله ی ادارات و شرکت های بزرگ برای کنترل رفت و آمد کارمندان از دستگاه های حضور و غیاب استفاده می شود و همین امر موجب شده است که این دستگاه ها نیز بسیار مورد توجه قرار بگیرند.

  در گذشته برای کنترل رفت و آمد ها در مراکز از حضور و غیاب دفتری استفاده می کردند اما این روش با اشکالاتی از قبیل زمانبر بودن و ایجاد تقلب و یا گم شدن دفتر و... برخوردار بود.اما امروزه با استفاده ازدستگاه های حضور و غیاب این مشکلات نیز تا حدود زیادی حل شده است.

  اما نکته ی مهم دیگری که در این بین به وجود می آید کیفیت این دستگاه ها نیز می باشد.این بسیار مهم می باشد که این دستگاه ها بدون هیچ گونه خرابی و خطایی مدت بسیار زیادی کار کنند.

  از جمله مزییت های دیگر این دستگاه ها این است که کارفرما هر زمان که بخواهد می تواند ساعت ورو…

  Read more >
 • Aquawin

  قیمت اسپلیت اینورتر ::با توجه به این مسئله که امروزه استفاده ی مکرر از کولر های آبی دارای عوارض شناخته شده و بودن در معرض باد این کولرها نیز باعث خستگی و همچنین خواب آلودگی و در بعضی افراد باعث درد انواع قسمت های بدن می باشد.

  و همچنین در مراکز و شرکت های بزرگ و یا خانه های بزرگ کولر های آبی این قابلیت را نداشتند که تمامی فضا را خنک کنند.به همین علت تمایل افراد و همچنین مراکز بزرگ به سمت خرید کولر های گازی برای شرکت ها و خانه های خود بیشتر شد.

  کولر های گازی با قابلیت های خوبی که داشتند جایگاه بسیار خوبی در بین مردم پیدا کردند.این کولر ها علاوه بر این که رطوبت هوا را گرفته هوا را بسیار خنک کرده  این قابلیت را دارند که باد خنک را کاملا در فضا پخش کنند.اگر ساعت ها نیز در مقابل این کولر ها قرار بگیرید به هیچ وجه دچار خستگی نمی شوید وهمچنین و عضلا…

  Read more >
 • Aquawin

  قیمت کولر گازی

  September 8, 2016 by Aquawin

  قیمت کولر گازی ::با توجه به رشد روز افزون مصرف کولر گازی و این مسئله که جدیدا مشخص شده است که کولر های آبی برای افراد دارای عوارض زیادی بوده و مهمتر از همه این که کولر های آبی توانایی خنک کردن محدوده ی وسیعی را نداشتند و همچنین باعث خستگی و خواب آلودگی در محیط کار می شوند  فروش کولر های گازی نیز رو به افزایش رفت.و این امر نیز بدیهی می باشد که اکثریت مردم معمولا به دنبال اجناسی می روند که علاوه بر دارا بودن کیفیت بالا از قیمت های مناسبی نیز برخوردار باشد.

  پس بنابر این مردم محلی را برای خرید انتخاب می کنند که دارای قیمت های مناسب تری باشد.

  با توجه به این که امروزه فروشگاه ها و مغازه ها به دلایل مختلفی از قبیل اجاره ی مغازه و... قیمت هایشان را بیشتر از قیمت متعارف اعلام می کنند اکثر کسانی که قصد خرید این کولر ها را دارند معمولا به بانه می روند.…

  Read more >
 • Aquawin

  [اینورتر بانه] ::کولر های گازی معمولا از نظر کارکرد به دو نوع تقسیم می شوند.

  کولر هایی که با دور ثابت کار می کنندو کولر هایی که با دور متغیر کار می کنند.

  کولر هایی که با دور متغیر کار می کنند در واقع همان اسپليت های اینورتر نامیده می شوند.

  کولر گازی هایی که عملکرد آن ها از طریق دور ثابت انجام می شود به دلیل این مسئله که عملیات منظم شدن دما توسط خاموش و روشن شدن وسیله ای به نام کمپرسور که درون موتور کولر قرار دارد تنظیم می شود باعث مصرف شدن بیش از حد انرژی برق می شوند.

  جدیدا کولرهای گازی اینورتر وارد بازار شده اند که این کولر ها بر خلاف کولر گازی های معمولی انرژی برق را کمتر مصرف می کنند به این طریق که در این کولر ها دیگر منظم شدن دما توسط خاموش و روشن شدن مکرر کمپرسور انجام نمی شود بلکه از طریق تغییر دادن دور های درون کمپرسور از روشن و خاموش ش…

  Read more >
 • Aquawin

  خرید کولر گازی از بانه ::در فصل گرما هنگامی که دمای هوا بالا می رود زمانی می باشد که بازار خرید کولر های گازی داغ می شود البته بیشترین مصرف کولرهای گازی در شرکت ها و ادارات بزرگ می باشد و این می تواند به این دلیل باشد که کولرهای آبی نمی توانند محیط های بزرگ را به خوبی خنک کنند و اینکه باد آن ها به علت رطوبت زیادی که دارد موجب خستگی و مشکلات دیگر می شود.

  این کولرها این خاصیت را دارند که دمای هوا تنظیم کرده و رطوبت هوا را از بین برده و هوا را به خوبی خنک کنند.

  البته این نکته نیز قابل توجه می باشد که برخی از این کولرها مصرف برق زیادی دارند و اگر به طور مداوم روشن بمانند باعث بالا رفتن مصرف برق می شوندوعلاوه بر آن باعث بالا رفتن هزینه ها نیز می شوند.

  همین امر موجب شده است که بیشتر مصرف این کولرها بیشتر در شرکت ها و ادارات باشد.

  البته با گذر زمان ن…

  Read more >