FANDOM


قیمت دستگاه حضور و غیاب

 امروزه در اکثر مرکز ها  از جمله ی ادارات و شرکت های بزرگ برای کنترل رفت و آمد کارمندان از دستگاه های حضور و غیاب استفاده می شود و همین امر موجب شده است که این دستگاه ها نیز بسیار مورد توجه قرار بگیرند.

در گذشته برای کنترل رفت و آمد ها در مراکز از حضور و غیاب دفتری استفاده می کردند اما این روش با اشکالاتی از قبیل زمانبر بودن و ایجاد تقلب و یا گم شدن دفتر و... برخوردار بود.اما امروزه با استفاده ازدستگاه های حضور و غیاب این مشکلات نیز تا حدود زیادی حل شده است.

اما نکته ی مهم دیگری که در این بین به وجود می آید کیفیت این دستگاه ها نیز می باشد.این بسیار مهم می باشد که این دستگاه ها بدون هیچ گونه خرابی و خطایی مدت بسیار زیادی کار کنند.

از جمله مزییت های دیگر این دستگاه ها این است که کارفرما هر زمان که بخواهد می تواند ساعت ورود و خروج کارمندان را چک کنند.

همچنین علاوه بر این که این دستگاه ها برای کارفرمایان نیز بسیار مفید و مهم می باشد برای کارکنان نیز به همان اندازه دارای اهمیت می باشد زیرا توسط آن می توانند میزان ساعات کارکرد خود را در طی یک ماه بدانند.

با توجه به موارد گفته شده کیفیت دستگاه های حضور و غیاب بسیار مهم می باشد در نتیجه بهتر است که این دستگاه ها را از شرکتی تهیه کنیم که امتحان خود را در این زمینه پس داده است.

شرکت ایمن سازان آسایش از جمله شرکت های ارائه کننده یدستگاه حضور و غیاب با کیفیت بسیار بالا و با قیمت های بسیار مناسب می باشد.

شرکت ایمن سازان آسایش این اطمینان را به شما می دهد که دستگاه حضور و غیابی که از این شرکت خریداری می کنید سال های بسیار طولانی بدون هیچ گونه اختلالی برای شما کار خواهد کرد.